DE NAZI ACHTERGRONDEN VAN DE 'EU' TE BRUSSEL

Voor onderwerpen die niet met Lyme te maken hebben. Hier kan vanalles worden geplaatst. Luchtige onderwerpen zijn ook welkom.
Tulipano
Berichten: 2342
Lid geworden op: Di 19 Apr 2011 19:52

DE NAZI ACHTERGRONDEN VAN DE 'EU' TE BRUSSEL

Berichtdoor Tulipano » Wo 19 Dec 2012 14:22

Geschreven in samenwerking met dr. Matthias Rath


Wat u altijd wilde weten over de ‘EU te Brussel’ – Maar niemand u durfde te vertellen!

Dit boek vertelt een verhaal, waar vele lezers, om duidelijke redenen, in eerste instantie bezwaren tegen hadden. Met als argument dat als de diepgaande historische informatie, die in dit boek is vastgelegd, waar zou zijn. Zij er vanzelfsprekend eerder over gehoord zouden hebben.

Met dit in gedachten menen wij, als schrijvers, de verantwoordelijkheid te hebben de lezers aan te moedigen niet alleen dit boek te lezen, maar ook de bronnen en documentatie te bestuderen, die onder aan de bladzijden worden gegeven.

Bijna driekwart eeuw lang werd de wereld verteld, dat de Tweede Wereldoorlog (WO II) werd veroorzaakt door een krankzinnige (geesteszieke heet dat tegenwoordig), Adolf Hitler en zijn aanhang van racisten, de Nazi’s. De feiten zijn, dat WO II een veroveringsoorlog was ten gunste van het chemie, olie en farmaceutisch kartel. Met als doel bezit te krijgen over de miljarden dollar-afzetmarkt op de zich ontwikkelende terreinen van gepatenteerde chemische producten.


Lees verder op onderstaande link:
http://www.relay-of-life.org/nl/

De inhoud van het boek (Engelse versie) kan ook worden gedownload
http://www.relay-of-life.org/nazi-roots/chapter.html

En voor wie dan al dacht dat de farmaceutische industrie het beste met ons voor heeft:
http://www.relay-of-life.org/speech/speech.html

Onderstaand een column die in de Telegraaf verscheen:
http://www.relay-of-life.org/pdf/telegraaf_sept2012.pdf

Troptard
Berichten: 591
Lid geworden op: Do 6 Dec 2012 16:30
Locatie: Belgie

Re: DE NAZI ACHTERGRONDEN VAN DE 'EU' TE BRUSSEL

Berichtdoor Troptard » Wo 19 Dec 2012 15:06

Nice ! Weg met die oogkleppen ;)
Elke wijze uil begon ooit als uilskuiken

bamboe
Berichten: 4028
Lid geworden op: Di 23 Dec 2008 4:30

Re: DE NAZI ACHTERGRONDEN VAN DE 'EU' TE BRUSSEL

Berichtdoor bamboe » Za 10 Mei 2014 14:36

Filmmaker Peter Vlemmix gaat op een zoektocht naar het echte verhaal achter het Europese project. Wie bepaalt de agenda's en waarom worden steeds meer mensen euro-kritisch?

Zorgt Brussel voor een beter leven voor alle Europeanen, of bevoordeelt het juist een kleine groep? Dit is de vraag die gesteld wordt in Euromania.
Wereld Première online op 11 mei - Trailer: http://www.euromaniadocu.nl/nl/index.html

Het wordt allemaal zo in ons gezicht geduwd, hoezeer bepaalde lieden die aan de touwtjes trekken neerkijken op menselijkheid en de boodschap lijkt: ga niet stemmen.
Een filmpje met een subliminale rotboodschap: je mag gaan stemmen en dan flikkert men je uit het raam en dan kom je tussen een groep schapen waar je thuishoort.

https://www.youtube.com/watch?v=80ESDHMKjhI
And then came a lot of sheep. #EP2014 #myfirsttime
European Parliament European Parliament ·1,781 videos

Published on May 6, 2014

Voting for the first time can be a real adventure. Who knows what might happen... Take a look for yourself and share the video.


De opzet van deze video doet denken aan een video met ook zoiets zo'n satanisch tintje over orgaandonatie http://www.youtube.com/watch?v=6E5vnmLMSnM waarin ook de kettingreacties terugkomen.


Terug naar “Off-Topic Café”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Common Crawl [ Bot] en 0 gasten